Будуємо. Єднаємо в спільноти

Будуємо. Єднаємо в спільноти

Створюємо не просто житло, а простір наповнений атмосферою єднання та добросусідства, де ви завжди будете відчувати себе вдома

01/ 05
ЖК Great

ЖК Great

Зводимо житловий комплекс на Дніпровській набережній з квартирами від 46 до 194 м². На території дитячий садок, діловий центр, затишні кафе та паркова зона. Введено в експлуатацію 6 із 13 будинків.

01/ 05
ЖК Діброва Парк

ЖК Діброва Парк

Житловий комплекс по сусідству з парком «Сирецький гай». 10 будинків з сучасними фасадами та елегантними вхідними групами. Продумана внутрішня територія, паркінги для автівок. Вже ввели в експлуатацію 4 будинки. У продажу квартири від 41 до 186 м².

01/ 05
Комерційна нерухомість

Комерційна нерухомість

На етапі проєктування приділяємо увагу об'єктам комерційної нерухомості, які будуть не тільки інвестиційно привабливими для бізнесу, але й забезпечують соціалізацію, особливу дружню атмосферу серед мешканців.

01/ 05
Результативне будівництво

Результативне будівництво

З 2022 року введено в експлуатацію 7 будинків й активно будуються нові. Ознайомтесь з проектами!

01/ 05

Про компанію

IB Alliance з 2013 року реалізовує проекти житлової нерухомості, в яких кожен відчуває себе частиною великої спільноти.

За нашою спиною вже 16 успішно введених в експлуатацію будинків. Але головне, що ми створюємо не лише будівлі, а й затишні, комфортні середовища для життя.

Ми співпрацюємо зі спеціалістами, які мають високу експертизу в проектуванні, реалізації та обслуговуванні, щоб задовольнити вимоги сучасних людей.

  • 10 років

    на ринку нерухомості

  • 16 будинків

    побудовано за участі IB Alliance на період з 2013 по 2024 роки

  • 393 299 м²

    сучасного житла