Новини

СТАРТ ПРОДАЖУ КВАРТИР У 8 БУДИНКУ ЖК GREAT

У багатофункціональному житловому комплексі комфорт-класу Great, що зводиться на березі Дніпра в Дарницькому районі Києва, почалися продажі квартир у 8-му будинку.


Загалом ЖК Great на перетині Дніпровської набережної та вулиці Здолбунівської передбачає будівництво 13 будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Однією з головних особливостей є розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає лише 90 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир відкривається дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови.


Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс і торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах житлових будинків. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр з окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка.

 

Подробиці про умови придбання та ціни ви можете дізнатися у відділі продажів. Адреса: м. Київ, перетин Дніпровської набережної та вул. Здолбунівська.